İade ve Değişim

 

 

Modelde.com'dan satın aldığınız ürünleri iade ve değişim için anlaşmalı kargo ile gönderebilir yada doğrudan mağazamıza getirebilirsiniz. İadenizi isteğinize göre değişim veya para iadesi şeklinde gerçekleştirebiliriz.

 

Alışverişinizden herhangi bir nedenle memnun kalmadığınızda, para iadesi veya değiştirme için öncelikli yapmanız gereken, teslim alma tarihinden itibaren 14 gün içinde bize talebinizi yazılı veya müşteri hizmetleri aracılığıyla sözlü olarak iletmenizdir.

 

İade talebiniz bize ulaştıktan sonra, Modelde tarafından aşağıda belirtilen iade koşullarına uygunluğu değerlendirilir. Onaylandığı takdirde ürünleriniz anlaşmalı olduğumuz kargo firması aracılığı ile geri alınır. İade edeceğiniz ürün veya ürünlerin (Kusurlu Ürünler Hariç) kargo ücreti varsa kapıda ödeme ücreti iade edilecek tutardan düşülerek geri ödeme yapılır.

 

Ürünlerinizin, bize ulaşmasını takip eden 3 gün içerisinde size ödeme yaptığınız yol ile iade işlemi gerçekleştirilir. Kredi kartınıza iade işleminin yansıması, normal koşullar altında 2-3 iş günü sürmekle beraber bankanızın prosedürlerine bağlı olarak değişebilmektedir. Kapıda ödeme ile yapılan alışverişlerde ödeme iadesi için banka hesap bilgileriniz hesap sahibi adı soyadı ve IBAN numarası bildirmeniz gerekmektedir.

 

Hesap Adı: Yakup Atakol-Atakol Kuyumculuk ve Teknoloji

 

Genel İade Koşulları

 

1. İadeler mutlak suretle orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

 

2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş, hasarlı, eksik, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

 

3. İade etmek istediğiniz ürün faturası ile birlikte gönderilmelidir.

 

4. Anlaşmalı olduğumuz kargo dışındaki kargo şirketlerinin karşı ödemeli gönderileri, tarafımızdan teslim alınamamaktadır.

 

Siparişiniz ile ilgili iade ve değişim talepleriniz için [email protected] e-posta adresine veya 0850 360 63 60 nolu telefon numarasından bizimle irtibata geçebilirsiniz.